Gespecialiseerde outreach voor volwassenen met een verstandelijke beperking en bijkomende psychische en/of gedragsproblemen

Het outreachteam richt zich tot (jong)volwassenen met een verstandelijke beperking en bijkomende psychische en/of gedragsproblemen. Het doel van de behandeling situeert zich op verschillende domeinen: de kwaliteit van leven verhogen, de gedragsproblemen verminderen en/of de psychische klachten doen dalen.

De medewerkers komen thuis of in de setting waar de cliënt zich bevindt.

Contactgegevens

Coördinator

Marleen Schryvers - T 0471 84 34 43
marleen.schryvers@fracarita.org

Psychiater

Isabelle Van Hecke
isabelle.van.hecke@emmaus.be

Medewerkers Zoersel

Diana De Koninck- T 03 380 30 11
diana.de.koninck@emmaus.be

Eva Baisier - T 0478 74 46 92
eva.baisier@emmaus.be

Sigrid Bauwens - T 0478 74 38 40
sigrid.bauwens@emmaus.be

Ann Hens - T 0478 74 38 40
ann.hens@emmaus.be

Medewerkers Mortsel

Goedele Hoefnagels - T 0471 23 56 43
goedele.hoefnagels@fracarita.org

Leen Naets - T 0471 84 29 29
leen.naets@fracarita.org

Erika Vanrenterghem - T 0490 56 47 46
erika.vanrenterghem@fracarita.org

 

 

Aanmelden

Een aanmelding bij het outreachteam kan telefonisch of via mail bij elke outreachmedewerker. Waar mogelijk wordt een intakegesprek gepland. Het outreachteam werkt voor de hele provincie Antwerpen, met twee standplaatsen in Mortsel en Zoersel. Medewerkers die vertrekken vanuit Zoersel richten zich op de regio Voorkempen en Kempen, de medewerkers vertrekkend vanuit Mortsel focussen vooral op de regio groot Antwerpen en Zuidkant.



Over ons